Ana Sayfa Mekanlar Yeme - İçme Dünya Mutfağı: Rika Restaurant

Dünya Mutfağı: Rika Restaurant

0
Dünya Mutfağı: Rika Restaurant

Dünya mutfağından lezzetler sunan Rika Restaurant zengin bir menü bulundurmaktadır. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar tercih edebileceğiniz bir yapısı vardır. Mekân tasarımı oldukça başarılı olan Rika, renkli ve canlı bir yapıya sahiptir. Eğer daha canlı mekânlar arıyorsanız, yapabileceğiniz tercihler arasındadır.

Rika Restaurant

Ne Yenir?

Rika Restaurant makarnalardan burgerlere, sıcak başlangıçlardan ana yemeklere kadar birçok seçeneğe sahiptir. Bunların arasında veganların da tercih edebileceği seçenekler yer almaktadır. Bunlara ek olarak tatlıları ve alkol seçenekleri de mevcuttur. Tüm menüsü ayrı bir lezzet halinde müşterilere sunulur.

Ne Kadar Ödenir?

Ödemeyi nakit veya kredi kartıyla kabul eden Rika, iki kişi için ortalama 280 Türk Lirası fiyata sahiptir. Full bar, dış ve iç mekân seçenekleri mevcut olup, çağdaş bir tasarımla müşterilerini karşılamaktadır.

Rika Restaurant İletişim Bilgileri

Rika Restaurant günün her saatinde tercih edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Eğer denemek istiyor ancak adresini bilmiyorsanız Kılıçali Paşa, Akarsu Ykş. Sokak No 33. 34433 Beyoğlu/İstanbul adresinden bulabilirsiniz. Aramak isterseniz telefon numarası 0532 584 52 40 olup, içeride servis yapmaktadır.

Konum için tıklayınız.

Rika Restaurant

Rezervasyon

Mekan çalışma saatleri değişebilmektedir. Ancak genel olarak bakıldığında oldukça yoğun olduğu görülmektedir.  Dolayısıyla özel günler için tercih edecekseniz ve rezervasyonunuz yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle ziyaret için hangi günü düşünüyorsanız 2-3 gün öncesinden arayarak yer ayırtmak tavsiye edilmektedir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz