Home Mekanlar Dost Mekan: Rawster Akmerkez

Dost Mekan: Rawster Akmerkez

0
46
Rawster Akmerkez

Küçük bir çay ve kahve molası vermek istiyorsanız yapabileceğiniz tercihler arasında olan Rawster Akmerkez evcil hayvan dostu bir yerdir. Dolayısıyla kedi köpek gibi dostlarınızı da yanınıza alarak, sorun yaşamadan vakit geçirebilirsiniz.

Ne Yenir?

Rawster genel anlamda çay ve kahve türü içecekler sunan bir mekândır. Sıcak seçenekleri arasında Cortado, Piccolo, Macchiato, Flat White, Black Eye, Golden Latte gibi birçok lezzet vardır. Soğuk seçenekleri içinde ise Nitro Brew, Ice Americano, ShakePresso gibi seçenekleri yer almaktadır.

Ne Kadar Ödenir?

Bilinen lezzetleri yeni tarifleri sayesinde özgünleştirerek size sunan mekân, fiyat olarak da oldukça uygundur. Eğer iki kişi gelecekseniz, ortalama ücreti 50 Türk Lirası fiyatı vardır. Ödemeler ise gerek kredi kartı gerekse nakitle yapılabilmektedir.

Rawster Akmerkez İletişim Bilgileri

Rawster Akmerkez AVM içerisinde yer almaktadır. Eğer daha önce buraya gelmemişseniz ve adresini bilmiyorsanız Akmerkez AVM, Zemin Kat, Kültür Mahallesi, Beşiktaş/İstanbul adresinde bulmanız mümkündür. Telefonla aramak istiyorsanız da 0212 909 12 30 ile iletişime geçilebilir.

Konum için tıklayınız.

Rawster Akmerkez Rezervasyon

Eğer küçük bir gezintiye çıkmışsanız ve bir yere oturmaya karar vermişseniz, doğum günü gibi özel anları kutlayacaksanız veya arkadaşlarınızla vakit geçirecekseniz Rawster size güzel bir imkân sunmaktadır.

Ancak çalışma saatleri arasında oldukça yoğundur. Bu nedenle özellikle tek kişi gelmeyecekseniz, öncesinde cep telefonu ile arayarak rezervasyon yaptırmak tavsiye edilmektedir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here