Home Ülkeler Avusturya Doğal Cennet: Ossiach Gölü

Doğal Cennet: Ossiach Gölü

0
271
Avusturya Ossiach Gölü

Avusturya’nın Carintha bölgesinde bulunan Ossiach Gölü, misafirlerine eşsiz bir manzara sunuyor. 1909 metre yüksekliğinde olan Gerlitzen Dağı ile iç içedir. Dağı ardına alarak, geniş bir araziye ve kıyılara sahiptir. Doğa sporcuları için vazgeçilmez bir bölgedir. Doğa yürüyüşçüleri, bisikletçileri için harika alan oluşturur. Burada sporcular aktivitelerini keyifle gerçekleştirebilirler.

Doğal Cennet: Ossiach Gölü

Yaz ayların göl içerisindeki su sıcaklığı 26 dereceye kadar yükselir. Ossiach etrafında eğlence amaçlı kaydıraklı havuz bulunuyor. Bunun yanı sıra ise paten alanı, plaj voleybolu ve su sporları tesisleri de yer almaktadır.

Eşsiz manzaraya sahip alanda, kuşbakışı izlemek isteyenler için şöyle bir seçenek bulunuyor. Yamaç paraşütü ile bu arzularına yanıt veriyorlar. Gölde yapabileceğiniz diğer aktivitelerden biri de tekne turu yapmak olabilir. Gölün ve etrafının her detayını farklı bir açıdan görebileceğiniz tekne turu ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Avusturya Ossiach Gölü

Göl temiz suyu ile bilinir. O kadar temiz bir suyu var ki içme suyu kalitesine çok yakındır. Gölde yüzmek için de bölgede plaj hizmeti bulunuyor. Farklı ve doğal seyahat arıyorsanız, mutlaka Ossiach Gölü’ne uğramalısınız.

Doğal Cennet: Ossiach Gölü adlı yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler.

Avusturya ile alakalı diğer makaleler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here