Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Dinamik Bir Dokunuş: Blok Mekan Bomonti

Dinamik Bir Dokunuş: Blok Mekan Bomonti

-

Bomonti sokaklarında yer alan mekan, genç kitleye hitap ediyor. Oturma alanlarıyla, müzik bölümüyle eğlendirirken aynı zamanda yeme-içme imkanı sunuyor. Restoranda barla beraber açık büfe bulunuyor. Hem bahçede hem de mekanın içerisinde yer alan iki farklı barı bulunuyor. Mekan tasarımı ile oldukça renkli ve dinamiktir.

Blok Bomonti Menüsü

Mekan, menüsünde yer alan ürünlerin çoğunluğunu kendi yapıyor. Restoran güne kahvaltı ile başlıyor. Kahvaltı menüsünde ekmekler ve yumurta çeşitleri olarak seçenekler bulunuyor. Menünün ana yemeklerinde ise Dana Bonfile, Ayvalı Dana Yanak gibi yemekler bulunuyor. Restoran menüsünde sokak lezzetleri oldukça büyük bir yer kaplıyor. Kokoreç ve balık ekmek gibi sokak tatlarına menüsünde yer vermiştir.

Blok Bomonti Fiyatları

Yemek, müzik, sergi, dükkan ve etkinlikleri bir yerde buluşturan mekan, ortalama fiyatlara sahiptir. İki kişilik bir akşam yemeği için ortalama 150 TL ödeyerek restorandan ayrılabilirsiniz. Menüde fıçı biralar 20 TL’den, özel yapım kokteyller 50 TL’den fiyatlandırılıyor. Yemekler ise 20 ila 80 TL arası oldukça uygun bir fiyatlandırma yapılarak sunuluyor.

Blok Bomonti

Blok Bomonti İletişim Bilgisi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Silahşör Caddesi, No: 65/C, Şişli, İstanbul

Blok Bomonti Rezervasyon

Mekan rezervasyon kabul etmiyor.

 

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone