Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Dinamik Bir Dokunuş: Blok Mekan Bomonti

Dinamik Bir Dokunuş: Blok Mekan Bomonti

0
2579
Blok Mekan Bomonti

Bomonti sokaklarında yer alan Blok Mekan, genç kitleye hitap ediyor. Oturma alanlarıyla, müzik bölümüyle eğlendirirken aynı zamanda yeme-içme imkanı sunuyor. Restoranda barla beraber açık büfe bulunuyor. Hem bahçede hem de mekanın içerisinde yer alan iki farklı barı bulunuyor. Mekan tasarımı ile oldukça renkli ve dinamiktir.

Blok Mekan Bomonti Menüsü

Mekan, menüsünde yer alan ürünlerin çoğunluğunu kendi yapıyor. Restoran güne kahvaltı ile başlıyor. Kahvaltı menüsünde ekmekler ve yumurta çeşitleri olarak seçenekler bulunuyor. Menünün ana yemeklerinde ise Dana Bonfile, Ayvalı Dana Yanak gibi yemekler bulunuyor. Restoran menüsünde sokak lezzetleri oldukça büyük bir yer kaplıyor. Kokoreç ve balık ekmek gibi sokak tatlarına menüsünde yer vermiştir.

Blok Mekan Bomonti Fiyatları

Yemek, müzik, sergi, dükkan ve etkinlikleri bir yerde buluşturan mekan, ortalama fiyatlara sahiptir. İki kişilik bir akşam yemeği için ortalama 150 TL ödeyerek restorandan ayrılabilirsiniz. Menüde fıçı biralar 20 TL’den, özel yapım kokteyller 50 TL’den fiyatlandırılıyor. Yemekler ise 20 ila 80 TL arası oldukça uygun bir fiyatlandırma yapılarak sunuluyor.

İletişim Bilgisi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Silahşör Caddesi, No: 65/C, Şişli, İstanbul
Konum için tıklayınız.

Blok Mekan Bomonti Rezervasyon

Mekan rezervasyon kabul etmiyor.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here