Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Denizden Gelen Lezzet: Tarihi Karaköy Balıkçısı

Denizden Gelen Lezzet: Tarihi Karaköy Balıkçısı

0
733
Tarihi Karaköy Balıkçısı

Tarihi Karaköy Balıkçısı, Karaköy’de yaklaşık 100 yıllık bir tarihe sahip, modern dokunuşlarla çağı yakalamış sıra dışı bir mekân. Ve bu mekân konuklarını 2500 yıl öncesine uzanan eşsiz bir yolculuğa davet ediyor.

Karaköy Balıkçısı 1923’ten Grifin Han’ın giriş kısmında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra hanın en üst kısmında bir başka şubesi daha bulunmaktadır. Restoranın balık haline yakın olması, her daim taze balık bulundurma imkânına sahip olmasını sağlamaktadır.

Tarihi Karaköy Balıkçısı

Karaköy Balıkçısı Türkiye’de olduğu kadar dünyanın farklı ülke ve şehirlerinden de pek çok övgü alan popüler bir restorandır. Şimdiye dek Ney York Times’tan, Herald Tribune’e kadar birçok yabancı gazete ve çeşitli basın organlarında Karaköy Balıkçısına dair olumlu haberler yapılmış, ünü ülke sınırlarının ötesine taşmıştır.

Tarihi Karaköy Balıkçısı

Karaköy Balıkçı’sında açılış saati olan 11.30’dan itibaren full bar olarak iç mekânda hizmet verilmektedir. Wifi hizmetinin yanı sıra nakit ve kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır. Restoranın en çarpıcı özelliklerinden biri de denize sıfır olmasıdır. Bu şekilde konuklar, Akdeniz’in eşsiz tatlarını, muhteşem deniz manzarasıyla birlikte deneyimlemektedir.

Tarihi Karaköy Balıkçısı

Tarihi Karaköy Balıkçısı İletişim Bilgisi

Adres: Arap Cami Mahallesi, Tersane Caddesi, Kardeşim Sokak, Grifin Han, No 45, Kat 5, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0212 243 40 80
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here