Pazartesi, Nisan 15, 2024

Deli Meyhane, Kabataş

-

Deli Meyhane, Kabataş’ta harika bir mekandır. Kimi zaman insan geçmiş günleri yâd edip hatırlayacak, iki muhabbetin belini kıracak bir dost arar ve bulamaz. İşte böyle dönemlerde kendini atmak için hoş ve güzel bir meyhane arar da durur. Fakat böyle meyhanelerin devri artık kapandığı için sıkıcı küçük mekanlarda içmek zorunda kalır. Ama Kabataş’ta bulunan Deli Meyhane geçtiğimiz yıl yapılan yenileme ile artık müşterilerine eski günleri hatırlatıyor.

“Sohbet etmek isteyipte bir dost bulamayanlara…”

Yenilenen mimarisi ile içerisi adeta 1950’lilerin İstanbul’unu andırıyor. Bundan dolayı mekana genellikle 50 – 60 yaş üstü insanların geliyor olması çok normal. Fakat son dönemlerde eskiye olan özlemin gençler arasında da artması ile Deli Meyhane bir başka ün sahibi oldu. Çok fazla müşteri ziyareti olması ile şöhreti büyüdü. İki kişilik bir rakı ve mezenin ortalama fiyatı mekanda 150 – 200 TL arasında değişiyor. Bundan dolayı biraz bütçesi rahat olanların mekanı diyebiliriz. Aşırı fiyat olmasa dahi en azından öğrenciler için oldukça uygun. Kabataş’ta kime sorsanız, gösterir!

Deli Meyhane Kabataş İletişim Bilgisi

Adres: Ömer Avni Mahallesi, İnebolu sokak No:27 Kabataş, Setüstü Sokağı, 34427 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 251 51 85
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol