Home Türkiye Tekirdağ Çorlu Gezilecek Yerler

Çorlu Gezilecek Yerler

0
625
Çorlu Gezilecek Yerler

Biri birinden farklı gezilecek ve gözükecek yerleri olan, birçok tarihe ev sahipliği yapan Çorlu Gezilecek Yerler gidip görmek isteyen herkesin araştırmaları içerisinde yer alıyor. Tekirdağ ilinin minik ilçelerinden bir tanesi olduğu için il üzerinden herkes rahatlık ile gidebilir.

Çorlu Ulaşım

Çorlu ulaşım nasıl olur diye bu kadar farklı alanları görmek ve gezmek isteyen herkes araştırmalarına devam ediyor. Hem en güzel gezilecek ve gözükecek yerleri olması en çok istenen adreslerden birisi oluyor. Çorlu sınırlarına gitmek isteyen herkes hem kendi özel araçları ile hem de otobüsler ile diledikleri an gidebilirler.

Çorlu Konaklama

Çorlu konaklama konusunda tüm herkese birçok imkan sunuyor. Otelden pansiyonları, kamp alanlarından günlük kiralık dairelere kadar birçok imkan sunar. Bu sayede nasıl bir alanda kalmak istenirse ona göre uygun bir alan tercih edilebilir.

Çorlu Gezilecek Yerler

Çorlu gezilecek yerler biri birinden farklı noktaları ile dikkatleri çekiyor. Bu alanlarda gezilip görülecek alanlar arasında;

Olimpos At Çiftliği

Çorlu tatiline gelerek yeni bir deneyim elde etmek isteyen ve hayvan dostlarından olan atlar ile daha çok iç içe olma fırsatları sunuluyor. Oldukça geniş bir alana sahip olan çiftlik içerisinde biniş dersleri veriliyor. İçerisinde bulunan kafe ile restoranlarda gün boyu oldukça keyifli anlar yaşarken, özel lezzetleri tatmanın fırsatlarını da sunuyor.

Heykel Meydanı – Hükümet

Çorlu’nun en sevilen mekanlarından bir tanesi olurken kent merkezinde olacaktır. Şehrin tüm yeşil alanları arasında bulunur ve birçok kafe ile restoran açısından zengin seçeneklere sahiptir.

Atatürk Orman Korusu

Orman korusunda doğa ile iç içe olmak isteyen herkesin en büyük duraklarından bir tanesidir. İstanbul ile Edirne karayolları üzerinde bulunan en büyük ormanı, şehrin merkezinden kaldırılan dolmuşlar ile ulaşıma sağlanmaktadır.

Çorlu Belediye Plajı

Olimpos at çiftliği üzerinde yakın konumda olan plajlardan bir tanesidir. Giriş ücretleri yoktur ve belediyeye aittir. Yiyecek ve içecek imkanları bulunan alanlar vardır.

Çorlu Kalesi

Çorlu sınırlarına gelen herkesin tarihi yapısını görmek için bu kaleye gelmesi gerekir.

Çorlu Konum için tıklayınız.
Çorlu Gezilecek Yerler adlı listemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Tekirdağ Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here