Home Çocuk Çocuklarınız ile Ankara’da Gezilecek Yerler

Çocuklarınız ile Ankara’da Gezilecek Yerler

1

Sizler için çocuklarınız ile Ankara’da gezilecek yerler hazırladık. Siz Ankara geziniz sırasında tarihi ve turistik yerleri gezerken çocuklarınız yanınızda sıkılabilir. Ancak bu durum onkarın eğlenmesine mani değil. Onların da eğlenebileceği parklar bulunuyor. Ankara’nın sade sokaklarından eğlenceli parklarına bir serüven yaşayabilirsiniz. Bu sayede hem çocuklarınızın gönüllerini fethetmiş hem de Ankara’yı gezmiş olabilirsiniz.

Çocuklarınız ile Ankara’da Gezilecek Yerler

Harikalar Diyarı, Ankara

Sincan’da bulunan eğlence parkı en eğlencelilerinden biridir. Burası adeta bir masaldan fırlamış bir görünüm veriyor. Çocukların en sevdiği kahramanları parkın her bir köşesinde görme imkanına sahipsiniz. Özellikle de parkın ortasında bulunan dev Gülüver heykeli, onların dikkatini çekecektir. Burada tırtıl trenle gezebilirler ve masal kahramanları ile birlikte bol bol fotoğraf çektirebilirler.

Adres: Yunus Emre, Sincan/Ankara
Konum için tıklayınız.

Aqua Vega Akvaryum, Ankara

Hayvanlar çocukların ilgisini her zaman çekerek, onları yaramazlıktan uzaklaştırabiliyor. Ankara’da da gidebileceğiniz böyle bir yer bulunuyor. Aqua Vega, dev bir akvaryum olarak onları şaşırtabilir. Mamak ilçesinde yer alan akvaryum alışveriş merkezi görevini de üstleniyor.

Adres: Akşemsettin, Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet, Mamak/Ankara
Konum için tıklayınız.

JoyPort Eğlence Merkezi, Ankara

Podium Alışveriş Merkezi içinde bulunur. Burada bowlingten bilgisayar oyunlarına kadar olan çeşit çeşit oyunları bulabilirsiniz. Kum Havuzu, Çarpışan Arabalar, Su Topu ve Lazer Oyunu ilginizi çekebilir. Yenimahalle ilçesinde yer alan eğlence yeri, çocuklarınızın güvenliğini de garanti altına alıyor. Çocuklarınızı gönül rahatlığı ile buraya getirebilirsiniz.

Adres: Mehmet Akif Ersoy, Podium AVM Ankara, Bağdat Cd. 60B/206 D:2. Kat, Yenimahalle/Ankara
Konum için tıklayınız.

Arckids Eğlence Merkezi, Ankara

Arcadium Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan eğlence merkezidir. 8 yaşa kadar olan çocuklarınızı oynaması için bu alana getirebilirsiniz. Bu eğlence merkezi küçük çocuklara hitap ediyor bu yüzden içerisinde kaydırak, top havuzu ve trambolin gibi oyuncaklar bulunuyor.

Adres: Koru Mah. 8. Cad. No:192, Çankaya
Konum için tıklayınız.

Macera Adası, Ankara

Kentpark Alışveriş Merkezi içerisinde bulunur. Bu oyun alanında 0-12 yaş arası çocuklarınızı getirebilirsiniz. Macera Adası’nda iki bölüm var. Bunlar Macera Denizi ve Macera Ormanı. Macera Denizi’ne 0-6 yaş yaş çucuklarınızı, Ormanı’na 6-12 yaş çocuklarınızı sokabiliyorsunuz. Ayrıca oyun makineleri de bulunuyor.

Adres: 1 Gazi Mevlana Bulvarı Ankamall Avm No:2, 06330 Yenimahalle/Ankara
Konum için tıklayınız.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here