Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Cihangir'den Dünya'ya: 5. Kat Restaurant

Cihangir’den Dünya’ya: 5. Kat Restaurant

-

Cihangir’de bulunan mekan, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde akşam yemeği yeme fırsatı sunuyor. İstanbul’un en güzel manzarasına sahip olan mekanda dünya mutfağından çeşitli yemekler bulunuyor. İsminin 5. Kat restaurant olmasının sebebi ise mekanı özelleştiren 5 kurala ya da 5 kata sahip olmasıdır. İlk katı eşsiz Boğaz manzarası, ikinci katı servisi ve enerjisi, üçüncü katı dünya müzikleriyle yarattığı ortam, dördüncü katı stili ve özgür dizaynı ve beşinci katı ise lezzetli yemekleri oluşturuyor diyebiliriz.

5. Kat Restaurant Menüsü

Menüsünde dünya mutfağından farklı lezzetlere yer veriyor. Çin yemeklerinden menemene, geleneksel Türk kahvaltısından deniz ürünlerine kadar geniş bir yemek yelpazesi bulunuyor. 5. Kat Restaurant özellikle de tatlıları ile ön plana çıkmıştır. Burada güzel bir ziyafet sonrası Boğaz manzarası eşliğinde tatlınızı yiyebilirsiniz. Tatlılarda Sultan ve Joy’u mutlaka denemelisiniz.

5. Kat Restaurant

5. Kat Restaurant Fiyatları

Mekanda nakit ve kredi kartı geçerlidir. Ayrıca ortalama İstanbul restoranlarına göre fiyatları da uygun diyebiliriz. İki kişilik alkollü bir akşam yemeğini 320 TL civarı hesap ödeyerek yapabilirsiniz. Tek kişilik bir yemek içinde yemek, içecek ve tatlı dahil 75-125 TL arası bir fiyatla restorandan çıkabilirsiniz.

5. Kat Restaurant İletişim Bilgisi

Adres: Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, Soğancı Sokak, No:3, Kat5, Beyoğlu, İstanbul

Telefon: 0212 293 37 74

5. Kat Restaurant Rezervasyon

Restoran online olarak rezervasyon kabul etmiyor ancak arayarak yer ayırtabilirsiniz. Ayrıca rezervasyona gerek olmadan direkt restorana da gidebilirsiniz.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone