Chef Mezze

-

Keyif akşamlarınız için bir mekan tercih ediyorsanız boğaza karşı eşsiz manzarası ile Chef Mezze tam size göre! Arkadaşlarınızla, eşinizle veya dostunuzla gidip manzaranın eşsiz güzelliği karşısında zaman zaman dalıp, zaman zaman keyifli sohbetler gerçekleştirebileceğiniz harika bir atmosfer! Fiyatları ortalamanın bir tık üstünde de olsa, manzara ve sunulan lezzetleri birleştirdiğinizde kesinlikle buna değer diyeceksiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak manzarayı en iyi gören masalardan birine direk yerleşebilirsiniz.

a2 1

Onlarca çeşit mezeleri var 🙂 Öncesinde büfeye gidip meze tercihlerinizi yapıyorsunuz, sonrasında masanıza geliyor. Fix menü opsiyonları mevcut. Yaz günleri terasta, kış günleri içerde doyasıya eğlenebilirsiniz.

Mekana gelecek olursak, basık değil arkadaş grubunuzla giderek ferah ferah eğlenebilirsiniz. Yaz günleri teras tarafını tercih ettiğinizde, manzara eşliğinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone