Ana Sayfa Genel Çeşme Tekne Turları

Çeşme Tekne Turları

-

İzmir’in en güzel semtlerinden biridir. Mavi ve beyaz renkli sokakları ile dikkatleri çekiyor. . Gözde tatil mekanı ve sosyete camiasının popüler tatil mekanı olan Çeşme, günlük turlar ile hizmetler vermeye devam ediyor. Çeşme Marina’dan yola çıkan tekneler ile gün boyunca Çeşme’nin benzersiz koylarını gezebilirsiniz. Tertemiz havası ve muhteşem renkteki turkuaz denizlerinde yüzebilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Çeşme Tekne Turu Rotası

Tekne turları için çok fazla firma bulunuyor. Bu yüzden tekne turlarında rotalar değişiklik gösterebiliyor. Ama genel olarak hepsi Eşek Adası, Mavi Koy, Makri Koyu ve Mercan Adası’ndan geçiyor.  Her durakta tekne yarım saatlik bir yüzme molası veriyor.

Çeşme Tekne Turu Nereden Kalkıyor?

Çeşme’de bulunan tekne turları Çeşme limanından kalkıyor. Eğer Ilıca bölgelerine yakınsanız, Ilıca’dan da kalkan turlar bulunuyor. Çeşme limanından yola çıkacak olan turlar genellikle saat 10.30 civarı hareket geçiyor. Akşam ise 17.30 civarında limana yanaşıyor. Günlük tekne turunuz yaklaşık olarak 7 saat sürmüş oluyor.

Çeşme Tekne Turu 2020 Fiyatları

Çeşme tekne turları fiyatları ise genellikle 80 ila 150 lira civarında oluyor. 7 ve 12 yaş arası çocuklar yarı fiyatına, 0 ve 6 yaş arası bebekler ise ücretsiz binebiliyor.  Öğle yemeği gibi seçenekler de sizlere sunuluyor. Çoğu tekne turunda içecekler ücretsiz veriliyor ancak yine de sormanız da fayda var. Yemek çeşitleri ise tavuk, balık ya da köfte ızgara oluyor. Ayrıca makarna, salata, mevsim meyveleri de ikram ediliyor.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone