Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Cahide Müzikhol – Dinner Theater, Harbiye

Cahide Müzikhol – Dinner Theater, Harbiye

0
3450
Cahide Müzikhol

Eğlence sektörünün zirvesinde yer alan Cahide Müzikhol – Dinner Theater Harbiye, yepyeni konsepti ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Mekanda Türk ve Dünya mutfağının tüm klasik yemeklerini görmek mümkündür. Akşam saat 20:00’den gece saat 02:00’ye kadar açık olan Cahide Müzikhol Dinner Theater Harbiye, full barı ile de meşhur hale gelmiştir. Ziyaretçiler istekleri doğrultusunda iç ve dış mekanlarda zaman geçirebileceklerdir.

Aynı zamanda tamamen ücretsiz olarak vale ve wifi hizmeti de verilmektedir. Özel ve önemli kişiler için VİP yemek salonu da bulunur. Modern ve geleneksel dans müzikleri ile geniş bir dans pistinde eğlencenin tadını çıkabileceğiniz bu mekan, rezervasyonsuz müşteri kabul etmemektedir. Özel istekler doğrultusunda grup yemekleri organizasyonlarına da müsait bir ortam söz konusudur.

Haftanın belirli günlerinde canlı müzik, bazı günlerde de canlı eğlence etkinlikleri düzenlenir. Başlangıç menüsünde humus, rezeneli taze hardallı patates, yalancı köz patlıcanlı kısır ve de labneli tabbule gibi sevilen lezzetler yer alırken, ana yemek menüsünde de beğendili dana tandır, fikir pilavlı tavuk ızgara ve de sarımsaklı küp patates bulunuyor. Ayrıca alkollü ve alkolsüz içecek servisi de vardır.

Cahide Müzikhol İletişim Bilgisi

Adres: Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:52, Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 219 65 30
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here