Ana Sayfa Yeme - İçme Burger - Steakhouse Burger Joint, Beşiktaş

Burger Joint, Beşiktaş

0
Burger Joint, Beşiktaş

Hamburger konusunda oldukça iddialı bir mekan olan Burger Joint Beşiktaş, Bebek’te de şubesi olan özel konseptli bir mekandır.  Özellikle de et ve ekmekleri ile meşhur hale gelmiştir. Mekanın etlerinin bu denli sevilmesinin nedeni ise uzun yıllar boyunca Bebek’te kasaplık yapan ve et ustası haline gelen Hünkar Karakuş gibi önemli bir ismin arkasında olmasıdır. Restoran mutfak olarak Burger lezzetlerini ağırlıklı olarak üretmektedir. Paket servis imkanı da bulunur.

Kesinlikle alkol ve alkollü içeceklerin satışı söz konusu değildir. Hem iç hem de dış mekanda, geniş bir müşteri kitlesini ağırlayacak kapasitesi vardır. Ziyarette bulunan müşterilere tamamen ücretsiz olarak wifi hizmeti verilir.  Özellikle de baharatlı patatesi ve ekmekleri ile popüler bir mekan haline gelmiştir.

Burger JointBurger Joint Beşiktaş saat öğlen 11:00’den, gece saat 23:30’a kadar açıktır.  En klasik lezzetleri arasında ise; New Yorker, New Yorker With Cheese, Mexicana With Cheese , Kasap Burger, Lokum Burger ve de Sucuk Burger yer almaktadır. Severek tüketeceğiniz her bir lezzeti, elit bir ortamda konforlu bir şekilde tatmanız mümkündür.

Burger Joint İletişim Bilgisi

Adres: Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No 94/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 2587275 – 0212 2587276
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz