Pazartesi, Eylül 20, 2021

Burger Joint, Beşiktaş

-

Hamburger konusunda oldukça iddialı bir mekan olan Burger Joint Beşiktaş, Bebek’te de şubesi olan özel konseptli bir mekandır.  Özellikle de et ve ekmekleri ile meşhur hale gelmiştir. Mekanın etlerinin bu denli sevilmesinin nedeni ise uzun yıllar boyunca Bebek’te kasaplık yapan ve et ustası haline gelen Hünkar Karakuş gibi önemli bir ismin arkasında olmasıdır. Restoran mutfak olarak Burger lezzetlerini ağırlıklı olarak üretmektedir. Paket servis imkanı da bulunur.

Kesinlikle alkol ve alkollü içeceklerin satışı söz konusu değildir. Hem iç hem de dış mekanda, geniş bir müşteri kitlesini ağırlayacak kapasitesi vardır. Ziyarette bulunan müşterilere tamamen ücretsiz olarak wifi hizmeti verilir.  Özellikle de baharatlı patatesi ve ekmekleri ile popüler bir mekan haline gelmiştir.

Burger JointBurger Joint Beşiktaş saat öğlen 11:00’den, gece saat 23:30’a kadar açıktır.  En klasik lezzetleri arasında ise; New Yorker, New Yorker With Cheese, Mexicana With Cheese , Kasap Burger, Lokum Burger ve de Sucuk Burger yer almaktadır. Severek tüketeceğiniz her bir lezzeti, elit bir ortamda konforlu bir şekilde tatmanız mümkündür.

Burger Joint İletişim Bilgisi

Adres: Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No 94/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 2587275 – 0212 2587276
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Burger Joint, Beşiktaş
Melisa Ilgınhttps://www.mekancu.com/
Merhaba, 24 yaşında Turizm ve Otelcilik öğrencisiyim, gezmeyi eğlenmeyi seviyorum. Bu birikimlerimi sizlerle paylaşmak beni daha da mutlu ediyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,005TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,508TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone