Burger Joint, Beşiktaş

-

Hamburger konusunda oldukça iddialı bir mekan olan Burger Joint Beşiktaş, Bebek’te de şubesi olan özel konseptli bir mekandır.  Özellikle de et ve ekmekleri ile meşhur hale gelmiştir. Mekanın etlerinin bu denli sevilmesinin nedeni ise uzun yıllar boyunca Bebek’te kasaplık yapan ve et ustası haline gelen Hünkar Karakuş gibi önemli bir ismin arkasında olmasıdır. Restoran mutfak olarak Burger lezzetlerini ağırlıklı olarak üretmektedir. Paket servis imkanı da bulunur. Kesinlikle alkol ve alkollü içeceklerin satışı söz konusu değildir. Hem iç hem de dış mekanda, geniş bir müşteri kitlesini ağırlayacak kapasitesi vardır. Ziyarette bulunan müşterilere tamamen ücretsiz olarak wifi hizmeti verilir.  Özellikle de baharatlı patatesi ve ekmekleri ile popüler bir mekan haline gelmiştir.

Burger Joint

Burger Joint Beşiktaş saat öğlen 11:00’den, gece saat 23:30’a kadar açıktır.  En klasik lezzetleri arasında ise; New Yorker, New Yorker With Cheese, Mexicana With Cheese , Kasap Burger, Lokum Burger ve de Sucuk Burger yer almaktadır. Severek tüketeceğiniz her bir lezzeti, elit bir ortamda konforlu bir şekilde tatmanız mümkündür.

Adres: Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No 94/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 2587275 – 0212 2587276

87cffb5a20ccb2acff4a563f64d0dd7c
Melisa Ilgınhttps://www.mekancu.com
Merhaba, 24 yaşında Turizm ve Otelcilik öğrencisiyim, gezmeyi eğlenmeyi seviyorum. Bu birikimlerimi sizlerle paylaşmak beni daha da mutlu ediyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...