Home Mekanlar Yeme - İçme Bodrum’un Gözdesi: Boel Bodrum

Bodrum’un Gözdesi: Boel Bodrum

0
567
Boel Bodrum

Boel Bodrum müşterilerine her zaman sunduğu kaliteli hizmeti ile dikkat çekiyor. Mekana giden kişiler asla ayrılmak istemiyorlar. Eşsiz atmosferi ile içine girildiği andan itibaren kişileri büyülüyor. Tatil için Bodrum’u tercih eden sürekli gitmek istediği bir mekan olarak hizmet veriyor. Kusursuzluğu önemseyen ve her zaman mükemmel hizmet almak isteyen kişilerin tercih edebileceği mekanlardan birisidir. Tatil günlerinin vazgeçilmez bir mekanı olarak yer alıyor.

Ne Yenir?

Boel Bodrum menüsü oldukça farklı alternatifleri ile beğenileri topluyor. Geniş bir menü yelpazesine sahip. Bu nedenle herkese hitap ediyor ve kişiler muhakkak beğeni ile restorandan ayrılıyorlar. Düğün gibi özel davetlerde de tercih edilen mekan, bar ve restorandaki lezzetleri ile her zaman beğeniliyor.

Ne Kadar Ödenir?

İddialı ve kaliteli bir hizmet veren mekan, hizmetine göre ortalama bir fiyat sunuyor. Bodrum’da yer alan mekanlara göre ortalama fiyatı ile tatilcilerin memnun ayrılmasına yardımcı oluyor.

Boel Bodrum İletişim Bilgisi

Adres: Tilkicik Koyu 94. Sokak Bodrum 48990 Muğla, Türkiye
Telefon: 0545 141 48 48
Konum için tıklayınız.

Rezervasyon

Beol Bodrum düğün ya da kokteyllerde de en çok tercih edilen mekanlardan birisidir. Bu nedenle her zaman kalabalık olabiliyor. Kişilerin gitmeden önce iletişime geçmesi ve rezervasyon yaptırması tavsiye ediliyor. Yalıkavak Marina’ya 2,4 kilometre uzaklıkta bulunan mekana ulaşım oldukça kolaydır.

Gece Hayatında Bodrum Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here