Home Mekanlar Bodrum Kahvaltı Mekanları

Bodrum Kahvaltı Mekanları

0
749
Bodrum Kahvaltı Mekanları

Bodrum’a tatile gelenlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri de ünlü kahvaltıcılardır. Bodrum kahvaltı mekanları en iyileri arasında Bozukbağ Kahvaltı Evi, Zeytin Altı, Havva Ana gibi ünlü yerler bulunur. Bu kahvaltı salonlarının ortak özelliklerinden biri genellikle taze ve günlük besinler tercih etmeleridir.

Bozukbağ Kahvaltı Evi

Bozukbağ Kahvaltı Evi Bodrum

Bodrum Kahvaltı Mekanları’nın ilk adımında Bozukba Kahvaltı Evi var. Yeni açılan Bozukbağ kahvaltı evi, yaklaşık 2 senedir Bodrum’un en gözde mekanlarından biri olmuştur. Renkli ve cıvıl cıvıl dekorasyonu ile dikkat çeken Bozukbağ Kahvaltı Evi, Hazine ile People’ın sahibi Jüpiter grubunca Türkbükü – Gündoğan arasında açılmıştır. Sahibinin kahvaltıya olan ilgisi nedeniyle bu bölgeye de bir şubesi açılan kahvaltı mekanını büyük oranda müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Bodrum’a gelen turist ve yerlilerin ilk uğradığı mekanlardan biri olan Bozukbağ Kahvaltı Evi, oldukça lezzetli tatlara sahiptir. Kahvaltıya çok önem veren insanların geldiği mekanlardan biri olan Bozukbağ kahvaltı evi, kişi başı fiyatı yaklaşık 75 TL olarak belirlemiştir.

Adres: Gölköy mahallesi Bülent Ecevit caddesi No:138, Bodrum/Muğla
Telefon: 0530 260 93 93
Konum için tıklayınız.

Zeytin Altı Bodrum

Zeytin Altı Bodrum

Zeytin Altı mekanı Bodrum’un en ünlü mekanlarından biri olmakla beraber, lezzetli kahvaltılarıyla tanınmış olsa da akşamları farklı yemek türleri çıkarmaktadır. Akşamları balık konseptine geçen Zeytin Altı, kahvaltıları organik besinlerle hazırlamaya özen gösterir. Tam bir aile işletmesi olarak bilinen mekanda salatalık, domates, biber gibi tüm sebzeler günlük bahçeden gelir. Konuklar için bu mekandaki en iyi özellik besinlerin taze ve günlük olarak gelmesidir. Yaz kış belirli bir doluluk oranına sahip olan bu kahvaltı evi, denizden sonra balık yemek isteyen kişilerin de uğrak noktası olmuştur.

Adres: Erdemir Cad. 29/B, Bodrum/Muğla
Telefon: 0252 385 3876
Serpme Kahvaltı: 50 TL
Konum için tıklayınız.

Asmalı Çardak Yalıkavak

Asmalı Çardak Yalıkavak

Son zamanlarda Bodrum’da akşam yemeği yenen mekanlardan daha çok kahvaltı mekanları gözde olmuştur. Son zamanlarda en yaygınlaşan öğün olan kahvaltı için en iyi mekanlardan birisi Yalıkavak’ta bulunan Asmalı Çardak’tır. Denize girmeden önce muhteşem bir kahvaltı yapabileceğiniz ya da Bodrum’a ayak basar basmaz uğramanız gereken bir mekan olan Asmalı Çardak, ziyaret edenlere otantik bir ortam fırsatı sunmaktadır. Eğlenceden dönen kişiler için öğle vakti da kahvaltı hizmeti sunan bu mekanda kişi başı fiyat 60-65 TL arasında değişmektedir.

Adres: Merkez, Kayacık Cd., 48990 Yalıkavak/Bodrum/Muğla
Telefon: 0533 568 63 33
Serpme Kahvaltı : 65 TL
Konum için tıklayınız.

Havva Ana Bodrum

Bodrum Kahvaltı Mekanları’nın son adımında Hava Ana Bodrum var. Her gün taze yumurta, taze biber, salatalık, domates gibi besinlerle kahvaltı masalarını donatan Havva Ana, doğanın muhteşem dokusuyla gelenlere eşsiz bir keyif sunmaktadır. Yaklaşık 60 kişilik kapasitesi olan Havva Ana mekanı, rezervasyon almadan gittiğinizde zor yer bulabileceğiniz bir mekandır. Kışın da açık olan bu mekan, yaz mevsimi ve Eylül ayında neredeyse hiç boş kalmaz.

Telefon: (0252) 386 3306
Kahvaltı Fiyatı: 55 TL
Konum için tıklayınız.

Bodrum Kahvaltı Mekanları adlı rehberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Bodrum Gezilecek Yerler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here