Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Bir Lezzet Büyüsü: Firuze Şişhane

Bir Lezzet Büyüsü: Firuze Şişhane

0
633
Firuze Şişhane

Firuze Şişhane meyhane olarak da hizmet veren bir Türk lokantasıdır. Türk coğrafyası üzerinde bulunan eşsiz lezzetlere ev sahipliği yapıyor. Haftanın her günü hizmet veren restoran, manzarası ile misafirlerine üst düzey bir yemek keyfi yaşatıyor. Mekan IKSV binasının 6. Katında yer alıyor.

Firuze Şişhane Menüsü

Restoran misafirlerine menü olarak iki seçenek sunuyor. Birincisi a la carte, ikincisi ise fix menüdür. A la carte menü daha çok marna eşliğinde bir şeyler içmek için tercih edilebilir. Fix menü ise kalabalık bir grupla giderseniz tercih edebileceğiniz bir menüdür. Menüsünde ise mezelerden yerel lezzetlere kadar geniş bir yelpazesi bulunuyor. Girit Mezesi, Balık Turşusu, Ciğer Tava, Firuze Kebap ve Tereyağında Karides tadılması gereken özel lezzetler arasında yer alıyor. Ayrıca yemek sonrası mekanın barı olan Monkey Bar’a uğrayıp bir şeyler içebilirsiniz.

Firuze Şişhane Fiyatları

Ortalamanın biraz üzerinde bir fiyatlamaya sahiptir.  Tek kişi bir akşam yemeği için gitmek isterseniz ortalama 150-200TL arası ödeyebilirsiniz. Kalabalık gittiyseniz de fix menü seçerek sınırsız şekilde içeceklerden yararlanabilirsiniz.

Firuze Şişhane İletişim Bilgisi

Adres: Evliya Çelebi Mahallesi, Sadi Konuralp Caddesi, Nejat Eczacıbaşı Binası, No:5, Şişhane, İstanbul
Telefon: 0212 238 50 50

Firuze Şişhane Rezervasyon

Mekan manzarası ve lezzetleri sayesinde özellikle de hafta sonlarında yoğun olabilir. Kalabalık bir grupla gidecekseniz mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Tek gitmeyi düşünüyorsanız rezervasyon yaptırmanız gerekmiyor.

Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here