Salı, Eylül 21, 2021
Ana SayfaMekanlarAlkollü MekanlarBir Garip Meyhane Teşvikiye

Bir Garip Meyhane Teşvikiye

-

Bir Garip Meyhane, Teşvikiye’de bulunan harika bir mekandır. Kimisi neşeden içer rakıyı, kimisi de kederden. Her sohbeti her muhabbeti ballandıran, içmesini bilene zevk bilmeyene cefa olan rakının merkezlerinden bir tanesi ile daha karşınızdayız. Burası adı gibi kendisi de Bir Garip Meyhane.. Yıllardır fazla ziyaretçisi olmamasına rağmen yaptığı dekoratif değişimler sonrası şimdilerde yoğun ilgi görüyor. Nişantaşı’nda bulunmasından dolayı fiyatlar biraz öğrenciler için yüksek. Bunu baştan belirtmekte fayda var. Biraz daha gelir durumu yüksek insanların gidip maziyi anarak sohbet edebilecekleri bir mekan.

“Müzeyyenli geceler..”

Geleneksel 2000 ’li yılların meyhane görünümüne sahip olan mekanda iki kişi için ortalama alkollü bir ziyafetin fiyatı 350 TL ile 400 TL arasında değişebiliyor. Buna yenilen mezeler ve tüketilen rakının miktarı da etki ediyor elbette. Eğer Bir Garip Meyhane’de bir gün geçirmek istiyorsanız adresiniz Nişantaşı Teşvikiye’de Ihlamur Yolu Sokak olacak demektir. Hepinizin unutulmaz bir gece geçireceğinden eminiz. Eğer randevu almak istiyorsanız 0212 225 04 09 haneli telefondan işletmeye kolaylıkla ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Bir Garip Meyhane

Bir Garip Meyhane Teşvikiye İletişim Bilgisi

Adres: Teşvikiye, 32, Ihlamur Nişantaşı Yolu Sk., 34365 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 225 04 09
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Bir Garip Meyhane Teşvikiye
Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,004TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone