Home Mekanlar Beyoğlu’nun Gözdesi: Hunhar Karaköy

Beyoğlu’nun Gözdesi: Hunhar Karaköy

0
859
Hunhar Karaköy

Beyoğlu’nun gözdesi Hunhar Karaköy rahatlığı ve şıklığı bir arada bulunduran bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Arkadaşlar ile alkol içmek ve keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler için ideal bir yer. Mekanda çalan müzikler de kişileri hizmetten memnun bırakıyor. Mekandaki çalışanların güler yüzlü ve ilgili hizmeti ile herkesin yeniden gitmek isteyeceği bir yer.

Hunhar Karaköy Menüsü ve Fiyatları

Hunhar Karaköy menüsü ve fiyatları ile herkesin ilgisini çekiyor. Mekana gelen kişiler menüdeki çeşitlilik ile kendi ağız tatlarına uygun lezzetleri kolaylıkla bulabiliyorlar. Ağırlıklı olarak bar mutfağı hakim olan mekanda, bir şeyler içmek ve keyifli vakit geçirmek mümkün. Fiyat ve performans karşılaştırılması yapıldığında giden herkesin memnun kaldığı bir yer. Beyoğlu’nda mutlaka gidilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor.

Fiyatların güncel bilgisi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden restoranı arayabilirsiniz.

Hunhar Karaköy

Hunhar Karaköy Rezervasyon ve Adres Bilgisi

Hunhar Karaköy saat 11:00 ile 03:00 arasında hizmet veren bir mekan. Beyoğlu’nun en çok ilgi gören mekanlarından birisi olduğu için gitmeden önce rezervasyon yaptırılması tavsiye edilir. 0530 964 61 32 numarası ile çalışma saatleri içinde rezervasyon yaptırmak mümkündür. Kaliteli vakit geçirmek ve güler yüzlü hizmet almak isteyen herkesin mutlaka gitmesi gereken bir mekandır. Mekandaki lezzetlerin kaliteli olması ile de muhteşem bir gece eğlencesi kişileri bekliyor.

Adres: Kemankeş Kara Mustafa Paşa Mahallesi Kemankeş Caddesi No: 33/A Beyoğlu, İstanbul
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here