Home Türkiye İstanbul Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
588
Valonia Beşiktaş

Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki çok beğenilen mekânda beyaz, bitter veya sütlü çikolatayla arzuya göre servis yapılır. Tatlının içerisinde gerçek çikolatalar yer aldığı için lezzeti oldukça dikkat çekicidir. Brownie, çilekli çikolatalı pasta, chocolate spesiyal, monami, çilekli burger, çilekli milföy, profiterol ve waffle lezzetleri de menüde yer alır. Tatlıların içeriğindeki malzemeler menüde belirtilmiş olduğu için seçim yapmak çok daha kolaydır. Bitter, sütlü ve beyaz olarak mekânda çikolata üretimi sağlanmaktadır. Çikolataların içlerinde fındık veya antep fıstığı da mevcuttur. Farklı çikolata çeşitlerinin mekân dışına satışı da yapılır.

Valonia Beşiktaş

Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia yemek konusunda da oldukça başarılır. Zencefilli tavuk ve özel sosunda etki pazı sarma özel lezzetler arasında yer alır. Fast food yiyecek tercih eden kişiler için hamburger çeşitleri de mevcuttur. Quesadilla, wrap, mantı, makarna ve köfte menüde bulunan diğer lezzetler arasındadır. Farklı yiyecek çeşitleri ile her ağız tadına hitap eden bir menüye sahiptir.

Valonia Beşiktaş

Valonia İletişim Bilgisi

Özel günlerde akşam yemeği ya da tatlı servisi için yer ayırtmak mümkündür. Rezerve yapılarak tatlı ayırtılabilir ve kutlamalar için uygundur.

Adres: Türkali Mahallesi Ihlamurdere Caddesi No:40/B Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0212 259 18 50 / 0212 259 18 56
Konum için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here