Home Mekanlar Beşiktaş’ın İhtişamlı Terası: Summit Bar and Terrace

Beşiktaş’ın İhtişamlı Terası: Summit Bar and Terrace

0
805
Summit Bar and Terrace

Mükemmel bir manzaraya sahip olan Beşiktaş’ın ihtişamlı terası Summit Bar and Terrace, gece hayatı severlerin bir numaralı adresi haline geldi. Lüks bir mutfağa sahip olan bu şık mekân, iç ve dış mekân tasarımları ile de büyük bir beğeni yakalıyor. Vale, full bar, kesintisiz internet ve rezervasyon seçenekleri ile %100 müşteri memnuniyeti yakalamayı hedefleyen Summit Bar and Terrace’de sevdikleriniz ile mükemmel bir vakit geçirebilmeniz mümkün.

 Summit Bar and Terrace

Summit Bar and Terrace Menü ve Fiyatlar

Alkollü içeceklerin yanı sıra alkolsüz içecek deneyimi de yaşayabileceğiniz bu mekânda alkollü ve alkolsüz kokteyller, şampanya, şarap, bira, rakı, cin, votka, tekila, viski ve likör çeşitleri tercihleriniz arasında yer alabilir. Tüm bunların dışında lezzetli wrap, salata, hamburger ve çeşitli yemekleri ile büyük bir beğeni yakalayan Summit Bar and Terrace, meyve tabakları ve tatlıları ile de ilgi çekiyor. Yolunuz Beşiktaş’a düştüyse eğer bu güzel mekâna uğramadan geçmeyin deriz!

Lüks yemekleri ile büyük bir ilgi yakalamayı başaran Beşiktaş’ın ihtişamlı terası Summit Bar and Terrace’ye telefon yardımı ya da direkt mekâna giderek rezervasyon yaptırabilmeniz son derece mümkündür. Yaptırdığınız rezervasyon yardımı ile dilediğiniz günün saati ve dilediğiniz masa ile keyifli zaman geçirebilecek, bu güzel mekânın lezzetli yemekleri ve alkol seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

 Summit Bar and Terrace

Summit Bar and Terrace İletişim Bilgisi

Adres: Conrad İstanbul Bosphorus, Cihannüma Mah. Saray Cad. No:5 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212)3102525
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here