Home Mekanlar Beer Corner Nevizade Taksim

Beer Corner Nevizade Taksim

0

Deneyimli kadrosu ile hizmet veren Beer Corner Nevizade Taksim, son derece haraketli bir ortama sahiptir.  Burada eğlencenin tadını çıkarmanız kaçınılmaz olacaktır. Özellikle de çok kaliteli müzik yapan başarılı bir mekan arıyorsanız Beer Corner Nevizade Taksim ideal bir seçim olacaktır. Bilindiği gibi burası Taksim’in canlı müzikte en iyi mekanlarından biri olarak biliniyor.

Sahneye çıkan sanatçılar, çok geniş bir repertuara sahip oldukları için, müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak, memnuniyet kazanmaktadırlar. Mekanda hem Türkçe hem de yabancı parçaları dinlemek mümkündür. Oldukça nezih bir atmosfer söz konusudur. Beer Corner Nevizade Taksim, diğer kafelerin tam aksine saat 10:00’da açılır ve gece 05:00’e kadar hizmetlerine devam etmektir.

Öğlene kadar kahvaltı servisi vardır. Aynı zamanda birbirinden leziz bir çok yemeği de burada tatma imkanınız bulunur. Kafenin en önemli özelliklerinden biri de kokteyl servisinin olmasıdır. Ücretsiz wifi hizmeti bulunur. Hem iç hem de dış mekanda, sade ve şık ortamın tadını çıkararak, sokak lezzeti olarak bilinen bazı yiyecekleri de yiyebilirsiniz.

Beer Corner Nevizade İletişim Bilgisi

Adres : Kuloğlu Mahallesi, İstiklal Caddesi, Fuat Uzkınay Sokak, No 11, Beyoğlu, İstanbul
Telefon : 0543 771 28 09
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here