Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Bebek’in Gözdesi: Chilai Bebek

Bebek’in Gözdesi: Chilai Bebek

0
1020
Chilai Bebek

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Chilai Bebek, halkın gözde mekanlarından birisidir. Deniz kenarında bulunan restoranda, tuzlu suyun kokusu ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Menüsünde de oldukça lezzetli yemekler bulunuyor. Deniz mahsullerine ait pek çok spesifik seçenek bulunuyor. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinde de gidebileceğiniz bir restorandır. Özellikle hafta sonları oldukça yoğun bir müşteri karşılıyor. Ayrıca dj performansları ile de eğlenceli bir akşam geçirmenizi sağlıyor.

Farklı şarap çeşitleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. Biralar, likörler, kahveler, çaylar, kokteyller de menüde yer alıyor. Fiyat olarak ortalamanın biraz üzerinde olan Chilai Bebek, kaliteli hizmet anlayışı ile hakkını veriyor. Şık ve romantik bir akşam geçirmek isterseniz Chilai sizin için en uygun seçeneklerden birisidir.

Restoran oldukça büyük ve güzel dekorasyona sahiptir. Çalışanlar size karşı oldukça ilgililer. Mekana giriş yaptığınız anda fark ediliyor ve hizmet almaya başlıyorsunuz. İki kişilik ortalama bir akşam yemeği fiyatı verecek olursak 450 TL civarı tutuyor diyebiliriz.

Chilai Bebek İletişim Bilgisi

Adres: Bebek Mahallesi, Cevdetpaşa Caddesi, No 60, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 263 63 15
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here