Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Bebek’in En İyi Boğaz Manzaralı 10 Mekanı

Bebek’in En İyi Boğaz Manzaralı 10 Mekanı

0
6893
Brasserie Nedir?

Sizler için Bebek’in En İyi Boğaz Manzaralı 10 Mekanı’nı listeledik. Boğaz kenarında mis gibi deniz havasıyla kim yemek keyfi sürmek istemez ki… İstanbul’un belki de en güzel boğaz manzarasına sahip ilçesi Bebek’te, muhteşem bir ortamda yemek yeme imkanına sahip olabilirsiniz. Hem manzarası hem de yemek lezzeti ile Bebek mekanları İstanbul’un en iyi mekanları  arasında yer alıyor. Denize sıfır ve oldukça lüks olan semt, İstanbul yerlileri tarafından oldukça beğeniliyor.

Bebek’in En İyi Boğaz Manzaralı 10 Mekanı

Mangerie, Bebek

Mangerie Restaurant

Eşsiz manzara eşliğinde kahvaltı keyfi yapmak için Mangerie Restaurant’ı tercih edebilirsiniz. Bebek ilçesinin en sevilen kahvaltı mekanları arasında yer alır. Açık büfe kahvaltısıyla ve pazar günleri gerçekleşen uzun brunchları ile semtin en iyi mekanları arasında bulunuyor.
Konum için tıklayınız.

Starbucks Bebek

Ülkemizde oldukça sevilen Starbucks’ın hemen hemen her köşede görebileceğiniz mekanı mevcuttur. Bebek Starbucks ise Türkiye geneli Starbuckslar arasında bambaşka bir yere sahiptir. Denize sıfır muhteşem manzarasıyla insanları büyüleyen mekan, günün her saati tıklım tıklım doludur. Starbucks’ta kendinize deniz manzaralı bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Chilai Bebek

Chilai Bebek

Dünya mutfağının en güzel örneklerini sunan mekan, Bebek’in en sevilen yerleri arasında bulunuyor. İsmi ise milattan önceki zamanlarda Bebek’e verilen isimdir. Muhteşem boğaz manzarası eşliğinde akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresidir diyebiliriz.
Konum için tıklayınız.

Divan Brasserie Bebek

Bebek Divan Brasserie

Bebek’in en sevilen mekanları arasında yer alan Bebek Braaserie, kendine özgün menüsü, sade ve şık tasarımı ile müşterilerinin müdavimi olduğu bir mekandır. Kalite ve lezzetin bir arada bulunduğu mekanda, eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli bir yemek keyfi çıkarabilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Bebek Bar

İstanbul’un en iyi barları arasında bulunan Bebek Bar, müşterileri tarafından oldukça sevilen ve beğenilen bir mekandır. Eşsiz deniz manzarası eşliğinde hem şık hem de romantik bir gece yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez adresidir diyebiliriz. Yaz akşamlarında zengin şarap menüsünden seçeceğiniz içecek ile keyifli bir gece geçirebilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Bebek Koru Kahve

Bebek’İn yerlisi diyebileceğimiz mekan, 1977 yılından beri kalitesinden ödün vermeden müşterilerini ağırlamaya devam ediyor. Denizin tam karşısında ve oldukça şık bir görünümde olan Koru Kahve, İstanbul’un en popüler mekanları arasında yer alıyor. Mekanda keyifli bir yemek sonrasını güzel bir tatlıyla taçlandırabilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Taps Bebek

Taps Bebek

Bebek sahil yolunda konumlanan  mekan, muhteşem deniz manzarası ve sıcacık ortamı ile müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Enfes lezzetlerle donatılmış menüsü eşliğinde mekanda güzel vakit geçirebilirsiniz.
Konum için tıklayınız.Bebek Balıkçı

Bebek Balıkçı

Bebek semtinin yerlilerinden olan Bebek Balıkçı, 1974 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Konumu ve eşsiz deniz manzarası ile misafirlerinin beğenisini bir hayli kazanıyor. Nostaljik havasını kayetmeden yenilikçi olan mekanın duvarlarında siyah beyaz mini fotoğraflar yer alıyor. Hem geçmişine hem de sanata değer veren mekanda güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Bebek Lokal

Bebek Lokal

İstanbul’da boğaz manzaralı mekanlar arasında bulunan Bebek Lokal, müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor. Deniz kenarında bulunan konumu ve seyirlik manzarası ile tercih edilen mekan lezzet olarakta kendini diğer mekanlardan ayırmayı başarmıştır. Bebek Lokal, Dünya mutfağının en lezzetli ve en güzel örneklerini eşsiz manzarasında sunuyor.
Konum için tıklayınız.

Dragon Restaurant

Dragon Restaurant

30 yıldır başarılı bir şekilde hizmet veren Dragon Restaurant, Indochine, Cantonese ve Szechuan mutfağının en güzel lezzetlerini masanıza getiriyor. Geçmişinden esinlenerek tasarlanan mekanda nostaljik Uzak Doğu kültürünü hissedebilirsiniz. Sade ve şık tasarımının yanında muhteşem Boğaz manzarasına sahip mekanda, Asya lezzetlerinin tadına doyabilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

Bebek’in En İyi Boğaz Manzaralı 10 Mekanı’nı mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz.
Diğer Bebek Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here