Home Çocuk Bebek Parkı, Beşiktaş

Bebek Parkı, Beşiktaş

0
870
Bebek Parkı

Bebek Parkı yürüyüş ve çocuklarınızla vakit geçirebilmeniz için oldukça ideal! Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve iş hayatının monoton sıkıcılığından bıktıysanız size mükemmel bir tavsiyemiz var. İstanbul’un Bebek semtinde bulunan “Bebek Parkı” size günün bütün stresini unutturabilir. Akşamları muhteşem deniz manzarası ve ağaçların arasında ki kuş sesleri ile bir yudum kahve keyfi yapabilirsiniz.

Denizin ve yosunların kokusu, rıhtıma yakın geçen vapurların düdük sesleri ile tam bir İstanbul manzarası. Genellikle buraya insanlar en yakın arkadaşları, kız arkadaşları veya eşleri ile geliyorlar. Çocuklar için de bulunan oyun alanları sayesinde keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. İlçenin oldukça elit bir kesime ait olmasından dolayı hırsızlık veya suç içeren unsurlar parkta yaşanmıyor. Ayrıca güven timleri sürekli olarak parkta dolaşıyor. Kısacası gecenin saat kaçı olursa olsun gittiğinizde sıkıntı yaşamadan burada dolaşabilirsiniz.

“Şehrin kalabalığından bunalanlar için..”

Bebek Parkı Nerede

Bebek parkına mangal yakmak için gelmeyi ise düşünmeyin. Parkta piknik yapmak serbest fakat  ateş yapmak yasak. Bunun yerine pasta börek çörek gibi ürünlerle yaz aylarının tadını burada piknik yaparak çıkarabilirsiniz.
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here