Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Balkan Mutfağı: Sandzak Balkan Mutfağı

Balkan Mutfağı: Sandzak Balkan Mutfağı

0
781
Sandzak Balkan Mutfağı

Balkan mutfağının eşsiz lezzetlerinin temsilcisi diyebileceğimiz mekan Sandzak Balkan Mutfağı, 1974 yılından beri hizmete devam ediyor. Sancak Restaurant olarakta bilinir. Nefis lezzetlere ev sahipliği yapan restorana mutlaka uğramalı ve Balkan mutfağının en iyi temsilcisinde yemeklerin tadına bakmalısınız.

Sandzak Balkan Mutfağı’nda Ne Yenir?

Balkan mutfağı üzerine hizmet veren restoranda eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. Menüsüne baktığınızda leziz Balkan yemeklerini görebilirsiniz. Ispanaklı Kol Böreği, Boşnak Mantısı ve Kuruetli Bulgur Pilavı dikkat çeken yemekler arasında yer alıyor. Yemeğin yanında ise Balkan Salatası ve Roka Salata gibi seçenekler sunuluyor. Menünün ızgaralar bölümünde Kafes, Kuzu  Pirzola ve Kuzu Dana Sırt Şiş yer alıyor. Tatlılar bölümünde de Kalbura Bastı ve Sütlü Kadayıf gibi yerel lezzetler bulunuyor.

Sandzak Balkan Mutfağı’nda Ne Kadar Ödenir?

Sancak Restaurant’ta fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kahvaltı kişi başı 44 TL olarak fiyatlandırılıyor. Ispanaklı Kol Böreği 16 TL, Boşnak Mantısı 24 TL ve Çorba 12 TL. Menünün oldukça çeşitli ve zengin yemekleri mevcut. Özellikle de ızgara bölümünde istediğiniz her yemeği görebilirsiniz. Köfte 29 TL, Pideli Köfte 43 TL ve Karışık Izgara 100 TL olarak menüde yer alıyor. Sandzak Restoran’da iki ikişilik bir yemeği ortalama 260 TL’ye yiyebilirsiniz.

Sandzak İletişim Bilgisi

Adres: Viaport Marina, Cami Mahallesi, Şehitler Caddesi, No 17, Tuzla, İstanbul
Telefon: 0216 504 28 24
Konum için tıklayın.

Sandzak Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon yaptırılması önerilir.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here