Perşembe, Haziran 20, 2024
Ana SayfaYeme - İçmeAkşam YemeğiBalık Deryası: Fonduralı Yeniköy

Balık Deryası: Fonduralı Yeniköy

-

Ferah caddesi üzerinde yer alan Fonduralı Yeniköy, deniz ürünleri ile donatılmış menüsü ile karşımıza çıkıyor. İsmiyle ve farklı tasarımıyla adını sıkça duyuruyor. Özellikle oldukça yerel ve özüne bağlı yemekler sunarak bazen de üzerlerine küçük dokunuşlar yaparak müşterilerini etkilemeye devam ediyor.

Menü’de Neler Var?

Uzun yıllar boyunca bölgede sektörde çalışan emekçiler tarafından açılan mekan, deniz ürünleri üzerine bir menü sunuyor. Modern mutfak ile özüne bağlı lezzetleri birleştirerek yemekler oluşturuluyor. Restoran, balıkları sezonunda sunmaya özellikle dikkat ediyor. Menüsünde yer alan Soğuk Balık Tabağı buna örnek gösterilebilir. Tabak içerisinde bulunan balıklar  isli palamut, lakerde olarak karşımıza çıkıyor. Menüde en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasında ise Bal Kabaklı Rokfor Soslu Mantı, Kaya Tuzunda Kerevit Karides bulunuyor. Mekanda özellikle tadına bakılması gereken özel kokteyllerde bulunuyor.

Fonduralı Yeniköy Fiyatları

Restoran ürünlerini günlük olarak anlaştığı teknelerden alıyor. Tüm ürünlerini ekmekleri dahil mutfağında kendi yapıyor. Menüde Soğuk Balık Tabağı  170 TL olarak karşımıza çıkıyor. Restoranın özel seçeneği 11 tadımlık içeren menüsü de kişi başı 320TL olarak fiyatlandırılıyor.

İletişim Bilgisi

Adres: Yeniköy, Köybaşı Cd. No:146, Sarıyer, İstanbul
Telefon: 0212 223 50 60

Fonduralı Yeniköy Rezervasyon

Mekana yoğunluk sebebiyle rezervasyonla gitmeniz daha iyi olur. Gündüzleri rezervasyon olmadan gidebilirsiniz ancak akşamları yoğun olduğu için ve akustik sahne de sergilendiği için rezervasyon yaptırmalısınız.

Konum için tıklayın.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol