Home Yeme - İçme Burger - Steakhouse B.O.B Best Of Burger, Moda

B.O.B Best Of Burger, Moda

0

Birbirinden farklı ve güzel Burgerleri tadabileceğiniz B.O.B Best Of Burger, Fast Food severler için ideal bir ortam yaratmış bulunuyor. Son derece konforlu bir alanda, çok büyük işler ortaya koymayı başarmış bu mekanda paket servis ve gel al seçenekleri de mevcuttur. Aynı zamanda iç ve dış mekan seçeneklerinin yanı sıra, özel olarak dizayn edilmiş manzaralı sigara içme imkanı da söz konusudur.

B.O.B Best Of Burger, 140 gram köfte ile özenle hazırlanmış olan dana baconu,  cheddar ve de kaşkaval peyniri ile servis edilmektedir. Mükemmel hamburgerler eşliğinde, özel bir karışımla hazırlanmış olan B.O.B sos ve de karamelize soğan da çok iyi gidecektir.

Mekan öğlen 12:30’dan, akşam saat 22:00’ye kadar hizmet vermektedir. Ayrıca 100 gram dana sosis, guacamole sos, Bob sos ve de cheddar peyniri ile özel olarak hazırlanan Bob Dog lezzeti müşteriler arasında büyük popülerlik elde etmiştir. Hamburgerler; kornişon turşu, patates ve de haydari ile birlikte servis edilmektedir. B.O.B Best Of Burger seveceğiniz lezzetler ile sizlere günün tüm stresini attıracaktır.

B.O.B Best Of Burger İletişim Bilgisi

Adres: Caferağa Mahallesi, Kağnı Sokak, No:2, Moda, İstanbul
Telefon: 0216 330 01 02
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here