Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana SayfaMekanlarAlkollü MekanlarAvlu Ocakbaşı Cihangir

Avlu Ocakbaşı Cihangir

-

Avlu Ocakbaşı, Cihangir’de bulunan oldukça iyi bir mekandır. Eğer alkol tükettiğiniz mekanın modern batı mimarisinde olmasını istiyorsanız burası sizin için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Hem mekanın kalitesi ve modernliği hemde ziyaretçilerin kaliteli olmasından ötürü oldukça güzel bir akşam geçirebilirsiniz. İki arkadaş Avlu Ocakbaşı’nda bir sefa sürmek isterseniz ortalama olarak ödeyeceğiniz rakam 350 TL ile 400 TL arasında değişebilir. 35’lik küçük bir rakının fiyatı mekanda 150 TL. Kısacası ortalama olarka belirtilen rakam bayağı süslü bir sofra için geçerli.

“Modernlik sevenlerin en iyi tercihi..”

Avlu Ocakbaşı

Eğer dengeleme yaparsanız daha küçük miktarlara da mekandan çıkabilirsiniz. Ama öğrenci arkadaşların burada demlenebileceklerini pek sanmıyoruz. Onlar için başka mekan önerilerimiz elbette ki olacak. Eğer Avlu Ocakbaşı’na gelmek istiyorsanız Cihangir’e gelmek zorundasınız. Ocakbaşı olan mekanda kendi etinizi kendiniz pişirebilir uzun süre demlenebilirsiniz. Mekanın doluluk bilgisini öğrenmek veya farklı bilgileri almak için ise kendilerine 0546 233 44 51 haneli telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Gidenlere pek fazla üzülmeyin, gelenler sizin olsun. Hayat çok kısa, üzülmeye değmez.

Avlu Ocakbaşı İletişim Bilgisi

Adres: Firuzağa Mahallesi, Yeni Çarşı Cd. No:19, 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0546 233 44 51
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Avlu Ocakbaşı Cihangir
Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,005TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,508TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone