Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Asmalımescit’in Gözdesi: Duble Meze Bar

Asmalımescit’in Gözdesi: Duble Meze Bar

3
871
Duble Meze Bar Karakoy

Asmalımescit’in gözdesi Duble Meze Bar ağırlıklı olarak alkol hizmeti veren bir mekandır. Mekâna özgü isimler taşıyan kokteyller ise en çok tercih edilen içecekler arasındadır. Sarhoş değilim, kaynana dili, kalp çarptıran, gönlü zengin, kısmet açan, beyefendi içkisi, ilk buluşma, kırmızı çok yakışmış ve güzellik ikisi mekâna özgü kokteyllerdir. Bu kokteyllerin içeriği yazmadığı için oldukça sürpriz tatlar ile karşılaşmak mümkündür. Bu kokteyllerin yanı sıra mojito, margarita, cosmopolitan gibi klasik tatlar da menüde yer almıştır. Cin, konyak, şarap, şampanya, bira, votka, viski ve rakı gibi alkoller de mekânda servis edilir. Menüde şarap meyveli, kırmızı, beyaz ve rose olarak ayrılmıştır. Bu sayede daha kolay bir tercih sunar.

Asmalımescit’in gözdeli Duble Meze Bar ana yemek ve meze konusunda da oldukça zengin bir menü sunar. Menüde yer alan yemeklerin hepsine uygun bir içki bulmak mümkündür. Yemek ve içecek uyumluluğu ön planda olan bu mekânda keyifli yemekler yemek mümkündür. Mekân manzarası ile oldukça hoş bir havaya sahiptir ve çok fazla tercih edilir.

Duble Meze Bar Rezervasyon

Kutlamalar ya da yemekler için tercih edilebilecek mekânda önceden rezervasyon yaptırmak mümkündür. Bu sayede denize daha yakın masalar tercih edilebilir.

Duble Meze Bar İletişim Bilgisi

Adres: Asmalımescit Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:85/A Kat:7 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0212 244 01 88 / 0212 244 01 89
Konum için tıklayınız

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

3 COMMENTS

  1. Fotograflar çok kaliteli gözüküyor. Bar için se gercekten bu tarz yerler gitmeden nasıl oldugu bilinmiyor.

  2. Şu korona olmasaydı şu meze barlarda ne güzel yer içilirdi ama insan çok korkuyor artık.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here