Home Alkollü Mekanlar After Mekan Arnavuköy’ün Buluşma Noktası: Carlos Arnavutköy

Arnavuköy’ün Buluşma Noktası: Carlos Arnavutköy

1
681
Carlos Arnavutköy

Arnavuyköy’de yer alan Carlos Arnavutköy, konumu itibari ile hoş görünüyor. İlçenin denize yakınlığı, havası ve sakin ortamı müşterileri çekiyor diyebiliriz. Butik bir pub görünümde olan mekana sadece ortamı için bile gidebilirsiniz. İç dekorasyonunda yer alan kubbeli tarihi görünüm sizleri etkileyebilir. Ayrıca mekanda gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan DJ performansıyla da unutulmaz bir gece yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.

Carlos Arnavutköy’de Ne Yenir?

Carlos Arnavutköy yenilikçi tarzıyla karşınıza bir gastro pub menüsü çıkarıyor. Sabah saatlerinde ise mekanın serpme kahvaltısı tercih ediliyor. Serpme kahvaltıda izmir tulumdan acukaya kadar olan geniş bir kahvaltılık masanıza getiriliyor. Buna ek olarak ekstra para ödeyerek kavurmalı yumurta, nutella ve mıhlama gibi yiyecekleri de isteyebilirsiniz. Menünün bir diğer bölümünü ise ortaya karışıklar oluşturuyor. Patates kızartması, mücver ve dana etli nachos bu bölümün dikkat çekenleri olduğunu söyleyebiliriz. Pizza yemek isterseniz de Chef’s Special G.K.A. önerebiliriz. Carlos Arnavutköy menüsünde yer alan yiyeceklerin çoğunu kendi mutfağında hazırlıyor. İçecek olarak meşrubatların yanı sıra kokteyllerden de tadabilirsiniz. Özellikle mekanın özel spesifiyelleri Burning Man ve Gingerella mutlaka içilmesi gereken içecekler arasında yer alıyor.

Carlos Arnavutköy Fiyatları

Haftanın yedi günü açık olan mekana 08.00-04.00 arası uğrayabilirsiniz. Sabahları kahvaltınızı yaptıktan sonra akşamları hareketlenen mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Carlos, yemeklerini kendi hazırlayan hatta ekmekleri bile kendi hazırlıyor. Buna rağmen oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Chicken Fingers 35 TL, Burgerlar 35-80 TL arası, pizzalarda 30-55 TL arası bir fiyata sahiptir.

Carlos Arnavutköy İletişim Bilgisi

Adres: Arnavutköy Caddesi, No:93, Beşiktaş
Telefon: 0533 322 44 20
Carlos Arnavutköy Konum için tıklayın.

Carlos Arnavutköy Rezervasyon

Carlos Arnavutköy’a giderken rezervasyon yaptırıp yaptırmamanız farketmiyor. Akşam eğlence için kalmak istiyorsanız, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Arnavutköy Mekanları için tıklayabilirsiniz.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here