Home Mekanlar Aranan Mekân: Bonn Karaköy

Aranan Mekân: Bonn Karaköy

0
745
Bonn Karaköy

Gecelerin aranan mekânı Bonn Karaköy modern olarak işletme yapan alkollü bir mekandır. Ana yemek çeşitliliği ile de alkolle eşlik edecek şekilde hazırlanmıştır. Birçok farklı alkol çeşidine uygun olarak ana yemekler menüde yer alır. Kırmızı ve beyaz et seçeneği ile kişiler uygun bir içki & yemek kombini yapabilirler. Mekânda ağırlıklı olarak meyhane mutfağına uygun olarak ana yemekler servis edilir. Ana yemeklerin yanı sıra meze çeşitliliği de bulunan mekânda sıcak ve soğuk başlangıçları bulmak da mümkündür. Başlangıçlar isteğe göre menü şeklinde isteğe göre de ayrı bir şekilde servis edilir.

Bonn Karaköy

Gecelerin aranan mekânı Bonn Karaköy ciğer, kalamar, popcorn karides ve ördek roll gibi seçenekleri ile de çeşitlilik sağlar. Mekânda en çok tercih edilen yiyecekler arasında bütün Pekin ördek ve hardallı bonfile bulunur. Farklı bir alkol tadımı yapmak isteyenler için mekâna özel koktey seçenekleri de mevcuttur. Mekânın oluşturduğu bazı menüler içerisinde kokteyller ana yemekler ile birlikte sunulur.

Bonn Karaköy İletişim Bilgisi

Gece saatlerinde hizmet veren Boon Karaköy mekânında müşteri sıklığı oldukça fazladır ve önceden rezervasyon sağlanması gereklidir. Telefon numarası ile irtibata geçilerek rezervasyon yaptırmak mümkündür. Kişiler isteğe göre mekâna rezervasyon esnasında gelebilir ve masa tercihi yapabilirler.

Bonn Karaköy

Adres: Azapkapı Mahallesi Yemenciler Caddesi No:40 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0532 201 50 65
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here