Any Arnavutköy

0
1356
Any Arnavutköy

Özellikle de Pazar günü eğlenceleri ile İstanbul’da meşhur hale gelmiş olan Any Arnavutköy, canlı müzik performansları ve de eşsiz lezzetleri ile müşterilerine farklı bir deneyim ve de gün yaşatmaktadır. Genel olarak pazar eğlenceleri saat 18:00 ile 22:00 arasında gerçekleştirilir. Diğer günlerde de mekanı birbirinden güzel müzikler eşliğinde, çok lezzetli yiyecekleri tatmak mümkündür.

Dünya mutfağının, ülkemizde en popüler hale gelmiş yemekleri de usta şeyler tarafından özenle hazırlanarak, farklı bir konsepte ile ziyaretçilere sunulmaktadır. Günün en önemli öğünü olan kahvaltı menüsü de mevcuttur. Aynı zamanda dileyenler için paket servis imkanı da söz konusu olacaktır. Mekan, ziyaretçilerine tamamen ücretsiz olan wifi hizmeti verir.

Full bar, sigara içme alanı, iç ve dış mekanın yanı sıra Any Arnavutköy, kız kıza eğlenceleri, İstanbul geceleri ve de kokteyl barları ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Mekanın en çok tercih edilen lezzetleri arasında ise morel mantarlı hamburger ve de buffalo wings’dir. Başlangıç menüsünde ise; yöresel çorbalar, edamame, uskumru ve de pancar salatası çok sevilen tatlardan biri haline gelmiştir.

Any Arnavutköy İletişim Bilgisi

Adres: Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Bebek Caddesi, No 71/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 265 32 69
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here