Any Arnavutköy

-

Özellikle de Pazar günü eğlenceleri ile İstanbul’da meşhur hale gelmiş olan Any Arnavutköy, canlı müzik performansları ve de eşsiz lezzetleri ile müşterilerine farklı bir deneyim ve de gün yaşatmaktadır. Genel olarak pazar eğlenceleri saat 18:00 ile 22:00 arasında gerçekleştirilir. Diğer günlerde de mekanı birbirinden güzel müzikler eşliğinde, çok lezzetli yiyecekleri tatmak mümkündür. Dünya mutfağının, ülkemizde en popüler hale gelmiş yemekleri de usta şeyler tarafından özenle hazırlanarak, farklı bir konsepte ile ziyaretçilere sunulmaktadır. Günün en önemli öğünü olan kahvaltı menüsü de mevcuttur. Aynı zamanda dileyenler için paket servis imkanı da söz konusu olacaktır. Mekan, ziyaretçilerine tamamen ücretsiz olan wifi hizmeti verir.

Any Arnavutköy İçi

Full bar, sigara içme alanı, iç ve dış mekanın yanı sıra Any Arnavutköy, kız kıza eğlenceleri, İstanbul geceleri ve de kokteyl barları ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Mekanın en çok tercih edilen lezzetleri arasında ise morel mantarlı hamburger ve de buffalo wings’dir. Başlangıç menüsünde ise; yöresel çorbalar, edamame, uskumru ve de pancar salatası çok sevilen tatlardan biri haline gelmiştir.

Adres: Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Bebek Caddesi, No 71/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 265 32 69

[reactions count=false button=true]

fc85708c78db1c2ce487a6b379745e9f?s=117&d=mm&r=g
Melisa Ilgınhttps://www.mekancu.com
Merhaba, 24 yaşında Turizm ve Otelcilik öğrencisiyim, gezmeyi eğlenmeyi seviyorum. Bu birikimlerimi sizlerle paylaşmak beni daha da mutlu ediyor!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone