Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Eğlence Severler: Anjelique Ortaköy

Eğlence Severler: Anjelique Ortaköy

0

Anjelique Ortaköy, şarap ve bira içmeyi seven insanlar için İstanbul’un en nezih mekanlarından bir tanesi. İçeride sizi üzecek, moralinizi bozacak olayların yaşanması imkansız. Oldukça elit insanların gelip gittiği bir mekan.

“Deniz sularıyla bütünlemiş bir Fransız ekolü…”

Anjelique’de Fransız ekolünü iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Uzun bir maziye sahip olan mekan ilk olarak Fransız etkilerini üzerinde taşıyor. Garsonların çok güleryüzlü olması ve şarapların efsane bir tadı olması onu eşsiz kılan özelliklerinden sadece bir kaç tanesi. Çünkü onu ziyaret etmenize en çok sebep olacak şeylerden bir tanesi denizin kenarında bir iskele üzerinde kurulmuş olması diyebiliriz. Bundan dolayı akşam üstleri ve sabahları gün doğarken bir yudum şarap eşliğinde harika manzaralar izleyebilirsiniz. Özellikle ortaköy üzerinde gün batımı yaşanırken güneşin dalgalar üzerinde ki yansıması ve hoş bir sohbet inanılmaz keyifli olacaktır.

Anjelique’ye gitmek için yapmanız gereken tek şey sadece herhangi bir taksiye binerek mekanın ismini vermeniz. Fakat oldukça şık ve bakımlı olmalısınız. Anjelique’nin içerisine herkes ne yazık ki giremiyor.

Anjelique Ortaköy İletişim Bilgisi

Adres: Salhane Sok. No: 5 | Ortaköy, İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 327 28 44
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here