Cuma, Mayıs 27, 2022

Akın Balık Karaköy

-

Eğer sizde deniz mahsüllerine aşırı ilgi duyuyorsanız, rakı balıksız olmaz diyorsanız Akın Balık Karaköy tam size göre. İstanbul’un ortasında Beyoğlu’nun en nezih mekanlarından bir tanesi. Çoğu zaman gençlerin ve çiftlerin uğrak noktası olan mekanda mezelerin neredeyse tamamı balık üzerine. Üstelik başka hiçbir yerde bulunmayan cinsten mezeler bunlar. Bu yüzden buranın devamlı olarak müdavimleri mevcut. Ortalama olarak iki kişi mekana geldiğinizde bırakmanız gereken ücret tahmini 250 TL. Bu nedenle ne çok pahalı ne de çok uygun demek mümkün. Fakat balık sevenlere vurguluyoruz ki bu mekan bu işte bir numara.

Üstelik garsonlarının çok güler yüzlü olması ve samimi davranışları da insanları cezbediyor. Akın Balık’ta bir akşam geçirmek istiyorsanız Beyoğlu Gümrük Han’a gelebilirsiniz. Kolaylıkla navigasyonlardan mekana ulaşabilirsiniz. Rezervasyon derdinizin olacağı bir mekan değil. Fakat yaz akşamlarında biraz fazla yoğunluk oluyor. Bundan dolayı gitmeden önce 0212 244 97 76 haneli telefondan ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Akın Balık Karaköy İletişim Bilgisi

Adres: Arap Cami Mahallesi, Fermeneciler Cd. Gümrük Han 40/A, 34420 Beyoğlu/İstanbul Telefon: (0212) 244 97 76
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="mekancu" twitter="mekancu" youtube="mekancu" instagram="mekancu" pinterest="mekancu" tiktok="@mekancu" open_in_new_window="y" social_rel="nofollow" style="style8 td-social-boxed td-social-font-icons" tdc_css="eyJhbGwiOnsicGFkZGluZy10b3AiOiIxNSIsImRpc3BsYXkiOiIifX0="][td_block_3][td_block_3 sort="popular"]