Akali Etiler

0
1286
Akali Etiler

Hamburger ve de et yemekleri ile ön plana çıkan Akali Etiler, küçük bir mekan olmasına karşın yoğun ilgi görmektedir. Hem iç hem de dış mekanda masaları bulunur. Hoş sohbet eşliğinde ve de nezih bir ortamda yemek yemek isteyenler için ideal bir ortam olacaktır. Mekan, İstanbul Teknik Üniversitesi’ne yakın bir çevrede yer alır. Müşterilerine menü içerisinde 3 tip burger sunmaktadırlar.

Kişiler herhangi bir burger çeşidini içerisinde 80 gram, 160 gram ve de 240 gram et seçeneklerine göre tercih edebilmektedirler. Akali Etiler, ziyaretçileri için özel olarak hazırladığı lezzetleri katkı maddesi kullanmaksızın imal etmektedirler. Ayrıca hamburgerlerin içerisinde koyulacak olan göz yumurta, cheddar, karamelize soğan, Jack Barbekü Sos, Dana Bacon, Jalepeno Mash, Turşu ve de Salsa Sos gibi malzemeleri kendileri seçerek özel bir burger yaratma imkanına sahip olacaklardır.

Akali Etiler

Mekan gündüz saat 12:00’den gece saat 22:00’ye kadar hizmetlerine devam etmektedir. Paket servis seçenekleri mevcuttur. Bira satışı vardır. En leziz burgerler, soğuk bir bira eşliğinde tüketebilirsiniz. Akali Etiler, rezervasyon kabul etmemektedir. Hem iç hem de dış mekanda oturma imkanı vardır. Gurme Sokak lezzetleri ile ön plana çıkan bir restoran olarak, özellikle de İstanbullular tarafından sıkça ziyaret edilir.

Akali Etiler İletişim Bilgisi

Adres : Nispetiye Caddesi, Yıldız Çiçeği Sokak, No: 3, Etiler Merkez, İstanbul
Telefon : 0212 2632064
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here