Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Adı Şahane Meyhane, Caddebostan

Adı Şahane Meyhane, Caddebostan

0
2998
Adı Şahane Meyhane

Adı Şahane Meyhane, mutfağını eğlenceli bir şekilde sunarak müşterilerini etkilemeye devam ediyor. Mekan, gündüzleri şık bir kahvaltı mekanıyken geceleri ise meyhane olarak hizmete devam ediyor. Caddebostan’da bulunan mekan, Migros’un tam karşısında yer alıyor. İsmi gibi şahane bir manzaraya sahiplik yapan mekanda yeni nesil meyhane konseptinin tadını çıkarabilirsiniz.

Adı Şahane Meyhane Menüsü

Restoranda a la carte ve fix menü olarak iki seçenek bulunuyor. Fix menüde mezeler, ara sıcaklar, içkiler ve meyveler yer alıyor. Ana yemeklerden tatmak istiyorsanız a la carte menüden seçmelisiniz. Restoranın mezeleri ise günlük olarak değişiyor. Her gün aynı mezeyi sunmaktansa mevsime ve tazeliğe göre değişen ürünlerle yapılan mezeler tercih ediliyor. Ayrıca mekanda gün içerisinde gelen müşterilere a la carte menüden geniş seçenekler sunuluyor. Restoranda serpme kahvaltıda oldukça seviliyor. Özellikle de peynirleri yöresel olanlardan seçiliyor.

Adı Şahane Meyhane Fiyatları

Restoranda menü fiyatları ortalama meyhane fiyatlarından daha uygundur. Hafta içi pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kişi başı minimum tutar 140 TL’dir. Cuma, cumartesi ve Pazar günleri ise kişi başı minimum tutar 175 TL’dir. Her gün saat 19.30 ile 01.00 arası ise gösteriler, oryantal dans performansları ve zenne show yapılıyor.

Adı Şahane Meyhane İletişim Bilgisi

Adres: Caddebostan Mahallesi, Caddebostan İskele Sokak, No:25/4, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0531 276 93 34
Konum için tıklayınız.

Adı Şahane Meyhane Rezervasyon

Mekan rezervasyonlu müşteri kabul edilmektedir. Gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here