Home Mekanlar Alkollü Mekanlar 40’lı Yıllara Geri Dönüş: Shelby Etiler

40’lı Yıllara Geri Dönüş: Shelby Etiler

0
622
Shelby Etiler

Shelby Etiler, bir canlı müzik mekanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Oldukça farklı ve özgün tasarıma sahip mekanda dekor olarak 1940’lı yılların Amerikan ürünleri kullanılıyor. İsmini meşhur araba Shebly’den alan mekanda haftanın 4 günü canlı müzik yapılıyor. Etkinlik programları ve dekorasyonu ile oldukça renkli ve keyifli bir mekandır. Mekanın içerisinde loca ve arkası olarak iki bölüm bulunuyor. Bar olarak tasarlanan bir ortama sahiptir. Loş ışıklar altında canlı müzik keyfini kokteylinizi yudumlarken çıkarabilirsiniz.

Shelby Menüsü

Shelby bir canlı müzik mekanı olduğu için menüsünde yalnızca içecekler bulunuyor. Menüde kadehler 60-80TL, Kokteyl 80TL, Şişeler 900-1300TL, Şampanya 1500-3000 TL arası fiyatlarla belirlenmiştir.

Shelby Etiler

Shelby Etiler Fiyatları

Mekanda nakit ve kredi kartı kabul ediliyor. İki kişilik bir eğlence için toplamda 300TL fiyat ödeyebilirsiniz. İçecekler ise miktarı ve kalitesine göre 60TL’den başlayarak 3000’e kadar yükseliyor.

Shelby İletişim Bilgisi

Adres: Nispetiye Caddesi, No: 60/C, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0552 358 20 92
Konum için tıklayın.

Shelby Etiler Rezervasyon

Mekan yalnızca rezervasyonlu müşteri kabul ediyor. Ancak şu anda dünya genelinde pandemi ilan edildiği için mekan hizmete ara vermiştir. Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı açısından bu önlemi almıştır.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here